Collective Cup 16 zápasů 7 - 4 - 5 25 : 23
MEHMEDI 3 /přestup/, BAUMGARTLINGER 1,
KAMPL 1 /přestup/, POHLJANPAO 1
2. LIGA 3. LIGA
13.SEZÓNA 12.SEZÓNA

Hodnocení 17. sezóny: "Vstup do nové sezóny se nám opravdu povedl. Proti PSG dal v nastavení vítězný gól Aránguíz a první výhra v první lize byla na světě. Druhé utkání proti Valencii. První šance a hned gól, nakonec výhra 2:1. Spočítal jsem si průběžnou tabulku a se šesti body jsem byl průběžně na prvním místě. No neuvěřitelné, pořád jsem tomu nevěřil. Další soupeř byl Juventus a s nimi se nám vůbec nedaří a máme hrozné skóre (pozn. 6:16). Bohužel ani tentokrát se to nezměnilo a přišla prohra 1:3. Následoval vítěz Collective Cupu Real Madrid. V zápase rozhodl jediným gólem Benzema. Tohle utkání bylo snad nejhorší, jaké jsme v této sezóně odehráli. V poločase žádná střela a ani ve druhém poločase jsme to nezlepšili, pouze dvě střely na utkání je hrozně málo. Soupeřova obrana fungovala na sto procent. Zápas proti novému týmu první ligy Liverpoolu byl vyhrocený až do konce. Ze stavu 0:2 jsme dokázali nakonec v 82. minutě vyrovnat na 2:2. Bohužel v nastavení rozhodl Firmino po doražení střely do tyče. Z boje o vítězství v lize jsme se po třech porážkách začali obávat, aby nám vůbec šest bodů stačilo na udržení v lize. Čekal nás ještě zápas s posledním vítězem Tottenhamem. Upřímně řečeno, nečekali jsme vůbec nějaký bodový zisk. Kohouti měli spoustu šancí, ale Hrádecký chytal výborně. Ve 40. minutě Volland překonal hlavou Llorise a šli jsme do vedení těsně před poločasem. Ve druhém poločase jsme vedení urdželi hlavně díky střídání na důležitých postech v naší sestavě. Takže v 17. sezóně jsme získali díky vzájemnému zápasu s Valencií úžasné třetí místo. Jsem neskutečně šťastný za svůj tým a práci, kterou hráči převedli."

Přehled medailí
Bronzová medaile sezóna 17 1. liga 1. Juventus 16, 2. Tottenham 10, 3. Leverkusen 9