celková bilance 95 zápasů 54-22-19 197:89
4.-5. RONALDO - 16
6. CUADRADO - 10
1. LIGA 1. LIGA 1. LIGA
14.SEZÓNA 8.SEZÓNA 2.SEZÓNA

Hodnocení Collective CUPu (15. sezóna): "Do prvního utkání jsme vstoupili snově a po půlhodině domácího duelu s AC Milano jsme vedli 3:0. Jenže pak se něco zadrhlo a přestalo se dařit jako v koncovce, tak i herně. Zápas jsme dovedli do vítězného konce, ale pak přišla facka v Dortmundu a zasloužená výhra domácích. Ani dvojzápas s Arsenalem nebyl jednoduchý, nicméně se vyhrálo a přišlo lehké uklidnění. Skupinu jsme zakončili s bilancí pěti výher a jediné porážky, nicméně herně jsme nebyli spokojeni. Byla cítit jakási křeč. Ta však, jakoby s play-off vymizela. Podobně jako v prvním Collective Cupu jsme pak prošli do finále nečekaně hladce. Přitom jsme neměli štěstí na los, po drtivé výhře nad Leverkusenem se nabízela trojice Valencia, Real, Tottenham. Jestli jsme si někoho nepřáli, pak "Kohouty". Dvojzápas jsme začínali venku a rychle prohrávali. Jenže se nám do poločasu povedlo skóre otočit. S vědomím důležitosti branek na půdě soupeře jsme se nebáli dál útočit a konečné skóre 5:1 bylo výrazně nad očekáváním. Odveta pak byla, díky brzké brance, jen formalitou. Výkony v play-off a vyřazení silného Leverkusenu a extratřídy Tottenhamu, obou v poměru 9:2, bylo výrazně nad očekávání a moc si toho ceníme. Naše zklamání z finálového duelu proti Realu tak bylo veliké. Přišli jsme o výhodu domácího prostředí, protože Real obhajoval a hrálo se u něj. Přesto jsme finále začali skvěle a měli dvě šance jít do vedení. Míč skončil pokaždé těsně mimo. Real dal z první šance gól, pak už jsme vlastně pořád jen dotahovali. Přesto, že jsme v deseti vzájemných duelech s Realem nikdy neprohráli v základní hrací době, podruhé nás stejný soupeř porazil ve finále tohoto speciálního turnaje. Musím říct, že jsem si turnaj užil. Skupinu jsem vyhrál, ale kluci byli hodně nepříjemnými soupeři, a paradoxně se mi s nimi hrálo hůř, než s celky z 1. ligy. Finále je velkým zklamáním. Přemýšlel jsem před turnajem o ukončení působení u Juventusu, ale teď mi zůstává stále jeden velký sen. Ovládnout turnaj nejlepších. Tak třeba příště."

Přehled medailí
Zlatá medaile sezóna 2 1. liga ve finále - Juventus - Tottenham 2 : 1 po pen. (5:4)
Stříbrná medaile sezóna 3 1. liga ve finále - Juventus - FC Barcelona 0 : 1
Bronzová medaile sezóna 6 1. liga o 3. místo - Juventus - Real Madrid 1 : 0 po prodloužení (v zákl. 0:0)
Stříbrná medaile sezóna 7 1. liga 1. Bayern 14, 2. Juventus 13, 3. PSG 12
Zlatá medaile sezóna 8 1. liga 1. Juventus 16, 2. Tottenham 11, 3. PSG 10
Bronzová medaile sezóna 9 1. liga 1. PSG 18, 2. Bayern 12, 3. Juventus 12
Stříbrná medaile sezóna 10 Collective Cup ve finále - Juventus - Real Madrid 1 : 4 po prodloužení (v zákl. 1:1)