1. LIGA COLLECTIVE CUP 1. LIGA
21.SEZÓNA 20.SEZÓNA 17.SEZÓNA
1. LIGA 1. LIGA 1. LIGA
14.SEZÓNA 8.SEZÓNA 2.SEZÓNA

Hodnocení 22. sezóny /1. LIGA, 2. místo/: "Přesto, že jsme se na novou sezónu nijak zvlášť nepřipravovali, dokázali jsme navázat na předchozí turnaje, a opět jsme hráli skvělý fotbal. Byl to možná jeden z našich nejlepších turnajů. Dávali jsme spoustu branek. V úvodním duelu jsme v poločase vedli 3:0 nad Paříží, bohužel jsme to devalvovali druhým poločasem, kdy jsme se po brance na 3:1 začali zbytečně bát o výsledek a pustili soupeře lehce za vyrovnáním. Nicméně i další zápasy jsme hráli skvěle. Vyhrát na Barceloně, proti které se nám dlouhodobě nedaří, 4:0 se nám, troufnu si odhadnout, zase dlouho nepovede. Suverénní vítězství 6:2 nad Valencií budiž důkazem skvělé formy. I v duelu s Realem, který býval v posledních turnajích naším největším soupeřem, jsme si poradili, vítězství 2:0 se nerodilo lehce, ale bylo zasloužené. Bohužel nám nevyšel poslední duel s Leverkusenem, se kterým jsme dlouho měli skvělou bilanci, ale v posledních zápasech se nám proti němu nedaří. Soupeř nasadil totální defenzivu a za první poločas jsme si nepřipravili větší šanci, Leverkusen vedl po hodně slabé střele z vápna, kterou měl Szczesny určitě chytat, 1:0. Ve druhém poločase to bylo v podstatě utkání na jednu branku, nicméně dostat se až k zakončení nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme si dvě tři šance připravili, nicméně jsme selhali v zakončení, skvělý výkon odvedl v klíčových momentech brankář Hrádecký. Díky horšímu vzájemnému zápasu jsme tak skončili druzí. Co na to říct. Snad to nebude velká drzost, když si troufnu říct, že jsme fotbalově byli na turnaji nejlepším týmem. To je vědomí, které mě určitě moc těší. Nicméně jsme se o první místo připravili zpackaným druhým poločasem v Paříži. Hrát s PSG dalších 10 zápasů za stavu 3:0 v poločase, vedení už bychom nejspíš nepustili, ale to už je pryč. Poslední zápas s Bayerem by pak nehrál roli. Nicméně na druhou stranu oceňuji, s jakou vervou se Leverkusen proti evropským gigantům staví a bojuje. Tentokrát sice totální defenzivou. Bohužel to dnes stačilo. Gratulace všem soupeřům k záchraně, po prázdninách a přestupovém období se budeme těšit na další turnaje!"

Přehled medailí
Stříbrná medaile sezóna 22 1. liga 1. Leverkusen 13, 2. Juventus 13, 3. Paris SG 10
Zlatá medaile sezóna 21 1. liga 1. Juventus 16, 2. Real Madrid 15, 3. Barcelona 13
Zlatá medaile sezóna 20 Collective Cup ve finále - Juventus - Real Madrid 5 : 3 po prodloužení (v zákl. 2:2)
Bronzová medaile sezóna 19 1. liga 1. Paris SG 13, 2. Barcelona 13, 3. Juventus 12
Stříbrná medaile sezóna 18 1. liga 1. Real 16, Juventus 13, 3. Paris SG 12
Zlatá medaile sezóna 17 1. liga 1. Juventus 16, 2. Tottenham 10, 3. Leverkusen 9
Bronzová medaile sezóna 16 1. liga 1. Tottenham 12, 2. Real 11, 3. Juventus 11
Stříbrná medaile sezóna 15 Collective Cup ve finále - Juventus - Real Madrid 2 : 3 po prodloužení (v zákl. 2:2)
Zlatá medaile sezóna 14 1. liga 1. Juventus 15, 2. Paris SG 8, 3. Tottenham 6
Bronzová medaile sezóna 12 1. liga 1. Bayern 18, 2. Paris SG 12, 3. Juventus 10
Stříbrná medaile sezóna 11 1. liga 1. Bayern 12, 2. Juventus 11, 3. Real 11
Bronzová medaile sezóna 9 1. liga 1. Paris SG 18, 2. Bayern 12, 3. Juventus 12
Zlatá medaile sezóna 8 1. liga 1. Juventus 16, 2. Tottenham 11, 3. Paris SG 10
Stříbrná medaile sezóna 7 1. liga 1. Bayern 14, 2. Juventus 13, 3. Paris SG 12
Bronzová medaile sezóna 6 1. liga o 3. místo - Juventus - Real Madrid 1 : 0 po prodloužení (v zákl. 0:0)
Stříbrná medaile sezóna 3 1. liga ve finále - Juventus - FC Barcelona 0 : 1
Zlatá medaile sezóna 2 1. liga ve finále - Juventus - Tottenham 2 : 1 po pen. (5:4)
další umístění
  sezóna 13 1. liga 5. místo s bilancí 2-1-3
  sezóna 5 1. liga 4. místo s bilancí 2-2-1
  sezóna 4 1. liga 4. místo s bilancí 2-1-2
  sezóna 1 1. liga 4. místo s bilancí 2-1-2

vzájemné zápasy se soupeři (bilance, celkové skóre, jednotlivá utkání)
 AC Milano /Kuba/ 2-0-0 6 : 3   3 : 2 3 : 1
 Arsenal /Denis/ 3-0-0 10 : 2 6 : 1 2 : 1 2 : 0
 Atlético /Mára* + Paky/ 2-0-0 7 : 2 3 : 2* 4 : 0
 Barcelona /Paky* + Mára/ 2-2-5 11 : 12 1 : 1* 2 : 0* 0 : 1* 1 : 3* 2 : 3* 1 : 2*
0 : 2 0 : 0 4 : 0
 Bayern /Péťa/ 4-3-5 18 : 16 0 : 1 3 : 1 1 : 2 1 : 1 0 : 0 1 : 1
0 : 1 3 : 0 0 : 3 1 : 2 3 : 1 5 : 3
 Chelsea /Venca/ 3-0-0 10 : 0 2 : 0 4 : 0 4 : 0
 Dortmund /Sochy/ 7-0-1 33 : 6 3 : 0 2 : 4 3 : 1 5 : 0 6 : 1 2 : 0
9 : 0 3 : 0 k
 Hull City /Paky/ 2-0-0 7 : 3 4 : 2 3 : 1
 Leverkusen /David/ 5-4-2 28 : 13 1 : 1 4 : 1 4 : 1 5 : 1 2 : 2 3 : 1