týmoví střelci 1. HERNÁNDEZ - 5 /přestup/
MALONEY 1, MASON 1
2. LIGA
7.SEZÓNA
PAKY W.

Hodnocení 22. sezóny /3. LIGA, 3. místo/: "Po delší sobě jsme se opět připojili k turnaji, i když rozhodně s méně kvalitním kádrem, než tomu bylo dřív. Přesto, že máme v rámci hodnocení asi nejslabší tým, jsem cítil šanci. První zápas jsme zvládli dobře. Měli jsme spoustu šancí, ale dokázali jsme vsítit jen jeden gól. Na Slavii nám to stačilo. Druhý zápas jsme hráli s Manchesterem United a ačkoli je to soupeř o kvalitu výš, tak jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme však potvrdili, že naším největším problémem je střílení branek, zápas skončil 1:1. Před zápasem s Bayernem bylo jasné, že jen bránit je zbytečné, takže jsem změnil formaci na 3-4-3 a snažil se hojně útočit. Jenže Bayern má na křídlech rakety a zápas skončil katastrofou s posměšným bůrem. Po dalším těsném vítězství se Slavií a podle ostatních výsledků bylo jasné, že poslední dva zápasy před koncem ještě mohu skončit první. Musel bych však vyhrát oba zápasy, jak s United, tak i s Bayernem. S United to byla bitva, ale dokud se nenaučíme proměňovat šance, tak na nějaké pěkné umístění nemůžeme pomýšlet. Prohráli jsme 0:1. Po zápase bylo jasné, že na první místo nedosáhneme. Měli jsme 7 bodů jako United, ale soupeř měl lepší vzájemné utkání. Museli jsme tak uhrát alespoň bod s Bayernem a zároveň doufat, že by ze druhé ligy sestupovalo více mužstev. Tentokrát jsem vstoupil do zápasu s formací úplně opačnou, tedy 5-4-1, tedy obrannou. V prvním poločase se nám dařilo vytvářet si šance, ale rychlé průniky hráčů Bayernu byly k nezastavení, poločas 0:1. Ve druhém poločase jsem udělal pár změn v sestavě, do hry vstoupil Irvine a hru rozhýbal. I když jsme během chvilky dostali na 0:2, nevzdávali jsme se. Z nádherné akce snížil Kamil Grosicki a šance tu stále byla. Jenže hloupá chyba gólmana o dvě minuty později nás o ni připravila. V 90. minutě se nám podařilo z rohu ještě vstřelit gól na úpravu skóre, ale na bod už to nestačilo. Paradoxně s obranější formací jsme dali více gólů než s útočnou. Je to škoda, ale ukázali jsme, že rozhodně nejsme žádná ořezávátka a máme šance bojovat i se silnými soupeři jako je Bayern Mnichov. Snad se příští sezóna vyvede lépe v podobě bodů, až konečně můžeme potrápit i týmy ve vyšších soutěžích."